Kontakt

Har du frågor eller funderingar så är du alltid välkommen att höra av dig till oss. Vi finns här för att besvara dina frågor och du når oss enkelt via både mail och telefon.

Aktiv Support

Aktiv support och snabba leveranser är kärnan i vår verksamhet. Hos aPak få du alltid lättillgänglig personlig service, rådgivning och support. Det snabbaste sättet att komma i kontakt med oss är att ringa direkt till din kontaktperson eller till vårt supportnummer, 031 721 22 00. Det går också bra att skicka ett mail direkt till din kontaktperson eller till info@apak.se.

Öppettider

MÅNDAG-TORSDAG Kontoret 07.30 – 16.30 (2 maj – 31 augusti stänger kontoret 16.00) Lagret 07.00 – 16.00 FREDAG Kontoret 07.30 – 16.00 Lagret 07.00 – 16.00

Mölndal

Jolengatan 19, 431 49 Mölndal Jolengatan

Eskilstuna

Williamsväg 7, 635 06 Eskilstuna Eskilstuna

Nyhetsbrev

Registrera dig till vårt nyhetsbrev för att ta del av nyheter, erbjudanden och spännande branschhändelser!  Vi kommer bara att skicka mail till dig när vi har något nytt att berätta och endast någon gång i månaden. Du kan när som helst avsluta din prenumeration genom att klicka på en länk längst ner i varje nyhetsbrev.

Skicka anmälan

Våra Medarbetare

Nedan hittar du våra härliga medarbetare!

Ledning


Evelina Lindgren

Evelina Lindgren

Managing Director

Telefon: 031 721 22 00
evelina.lindgren@apak.se

Anders Magnusson

Anders Magnusson

Supply Chain Manager

Telefon: 031-721 22 74
anders.magnusson@apak.se

Fredrik Berne

Fredrik Berne

Chief Financial Officer

Telefon: 031-721 22 51
fredrik.berne@apak.se

Anders Bohlin

Anders Bohlin

Sales Director

Telefon: 031-721 22 23 anders.bohlin@apak.se

Stefan

Stefan Johansson

Inköpschef

Telefon: 031-721 22 18
stefan.johansson@apak.se

Säljare


Anders Bohlin

Anders Bohlin

Sales Director

Telefon: 031-721 22 23 anders.bohlin@apak.se

Erik T

Paolo Gelpi

Key Account Manager

Telefon: 031-721 22 48
paolo.gelpi@apak.se

Erik T

Fredrik Lindqvist

Säljare

Telefon: 031-721 22 37
fredrik.lindqvist@apak.se

Johan S

John Skårvik

Säljare

Telefon: 031-721 22 22
john.skarvik@apak.se

Petter B

Petter Browallius

Global account manager

Telefon: 031-721 22 25
petter.browallius@apak.se

Ingen bild

Patrik Hansen

Key Account Manager

Telefon: 031 721 22 24
patrik.hansen@apak.se

Erik T

Stephan Lohmander

Innesäljare

Telefon: 031-721 22 31
stephan.lohmander@apak.se

Erik T

Erik Thalin

Säljanalytiker

Telefon: 031-721 22 34
erik.thalin@apak.se

Ingen bild

Linda Dahlberg

Säljare

Telefon: 031 721 22 17
linda.dahlberg@apak.se

Magnus S

Joacim Härdig

Säljare

Telefon: 031-721 22 26
joacim.hardig@apak.se

Margaretha N

Margaretha Noole

Säljare

Telefon: 031-721 22 04
margaretha.noole@apak.se

Daniel Wedin

Key Account Manager

Telefon: 0709-65 50 01
daniel.wedin@apak.se

Karin F

Karin Friberg

Säljare

Telefon: 031-721 22 05
karin.friberg@apak.se

Magnus S

Jonas Lindgren

Säljare

Telefon: 0709 65 50 18
jonas.lindgren@apak.se

Magnus S

Magnus Sidling

Global Account Manager

Telefon: 031-721 22 02
magnus.sidling@apak.se

Support


Anette

Anette Rinne

Support Ansvarig

Telefon: 031-721 22 03
anette.rinne@apak.se

personalbild

Natalie Harvey

Support

Telefon: 031-721 22 35
natalie.harvey@apak.se

Annika H

Annika Uttgren

KAM Support

Telefon: 031-721 22 33
annika.uttgren@apak.se

Niklas

Nicklas Berglind

Support

Telefon: 031-721 22 06
nicklas.berglind@apak.se

Nina Jacobsson

Nina Jacobsson

Support

Telefon: 031 721 22 64
nina.jacobsson@apak.se

Jessica B

Jessica Bohlin

KAM Support

Telefon: 031-721 22 32
jessica.bohlin@apak.se

personalbild

Josefine Ljungström

Support

Telefon: 031-721 22 08
josefine.ljungstrom@apak.se

personalbild

Emma Friberg

Support

Telefon: 031-721 22 15
emma.friberg@apak.se

Ingen bild

Pia Wislander

Operations manager

Telefon: –
pia.wislander@apak.se

Inköpare


Stefan

Stefan Johansson

Inköpschef

Telefon: 031-721 22 18
stefan.johansson@apak.se

Jan-Inge T

Jan-Inge Torvaldsson

Inköpare

Telefon: 031-721 22 07
jan-inge.torvaldsson@apak.se

Ola O

Ola Odéhn

Inköpare

Telefon: 031-721 22 13
ola.odehn@apak.se

personalbild

Catrine Aronsson

Inköpare

Telefon: 031-721 22 57 catrine.aronsson@apak.se

personalbild

Jens Halling

Inköpare

Telefon: 031-721 22 38
jens.halling@apak.se

Jan-Inge T

Pier Bendén

CAD

Telefon: 031-721 22 15
pier.benden@apak.se

Christian J

Christian Johansson

Inköpare

Telefon: 031-721 22 30 christian.johansson@apak.se

personalbild

Therese Börjesson

Inköpare

Telefon: 031-721 22 79
therese.borjesson@apak.se

Ola K

Ola Kjellin

Inköpare

Telefon: 031-721 22 58
ola.kjellin@apak.se

Marknad


Peter B

Peter Borgelöv

Webmaster

Telefon: 031-721 22 16
peter.borgelov@apak.se

Ekonomi


Fredrik Berne

Fredrik Berne

Chief Financial Officer

Telefon: 031-721 22 51
fredrik.berne@apak.se

Cristina S

Cristina Salmerón

Redovisningsansvarig

Telefon: 031-721 22 52
cristina.salmeron@apak.se

Stina

Ewa Aronsson

Ekonomi

Telefon: 031-721 22 27
ewa.aronsson@apak.se

Stina

Sarah Björk

Ekonomi

Telefon: 031-721 22 73
sarah.bjork@apak.se

Theresia Fröberg

Theresia Fröberg

Ekonomi

Telefon: 031-721 22 53
theresia.froberg@apak.se

IT


Jonas J

Erik Rosenberg

IT-chef

Telefon: 031-721 22 56
erik.rosenberg@apak.se

Jonas J

Jonas Jonsson

Systemspecialist

Telefon: 031-721 22 39
jonas.jonsson@apak.se

Nenad S

Nenad Stankic

IT-Tekniker

Telefon: 031-721 22 36
nenad.stankic@apak.se

Lager


Ingen bild

Joel Lindgren

Lagerchef

joel.lindgren@apak.se

Nehru I

Nehru Ibishi

Lagerarbetare

 

Janne N

Janne Noll

Lagerarbetare

janne.noll@apak.se

Carl F

Carl Fredriksson

Lagerarbetare

carl.fredriksson@apak.se

Christoffer J

Christoffer Jansson

Teamledare

Telefon: 031-721 22 28
christoffer.jansson@apak.se

Mauricio P

Mauricio Ponce

Lagerarbetare

Thomas G

Thomas Gustavsson

Lagerarbetare

thomas.gustavsson@apak.se

Niklas M

Anna Kihlgren

Lagerarbetare

Telefon: 031-721 22 67
anna.kihlgren@apak.se

Janne N

Viktor Hellman

Lagerarbetare

viktor.hellman@apak.se

Niklas M

Niklas Meyer

Lagerarbetare

Lager Eskilstuna


Ingen bild

Jonas Andersson Maxe

Lagerarbetare

jonas.anderssonmaxe@apak.se

Ingen bild

Rickard Wennberg

Lagerarbetare

rickard.wennberg@apak.se

Reception


Elisabeth Y

Elisabeth Yap

Receptionist

elisabeth.yap@apak.se


HANDLA DIREKT FRÅN VÅR WEBBUTIK!

Klicka nedan så kommer du vidare till vår E-butik. Om du kom från E-butiken så har du den öppen i ett annat fönster och då kan du bara stänga detta fönster.