Kontakt

Har du frågor eller funderingar så är du alltid välkommen att höra av dig till oss. Vi finns här för att besvara dina frågor och du når oss enkelt via både mail och telefon.

Aktiv Support

Aktiv support och snabba leveranser är kärnan i vår verksamhet. Hos aPak få du alltid lättillgänglig personlig service, rådgivning och support. Det snabbaste sättet att komma i kontakt med oss är att ringa direkt till din kontaktperson eller till vårt supportnummer, 031 721 22 00. Det går också bra att skicka ett mail direkt till din kontaktperson eller till info@apak.se.

Öppettider

MÅNDAG-TORSDAG Kontoret 07.30 – 16.30 (2 maj – 31 augusti stänger kontoret 16.00) Lagret 07.00 – 16.00 FREDAG Kontoret 07.30 – 16.00 Lagret 07.00 – 16.00

Mölndal

Jolengatan 19, 431 49 Mölndal Jolengatan

Eskilstuna

Williamsväg 7, 635 06 Eskilstuna Eskilstuna

Våra Medarbetare

Nedan hittar du våra härliga medarbetare!

Ledning


Evelina Lindgren

Evelina Lindgren

VD

Telefon: 031 721 22 00
evelina.lindgren@apak.se

Stefan

Stefan Johansson

Inköpschef

Telefon: 031-721 22 18
stefan.johansson@apak.se

Ingen bild

Joel Lindgren

Vice VD

Telefon: 031 721 22 00
joel.lindgren@apak.se

Anders Magnusson

Anders Magnusson

Supply Chain Manager

Telefon: 031-721 22 74
anders.magnusson@apak.se

Fredrik Berne

Fredrik Berne

Ekonomichef

Telefon: 031-721 22 51
fredrik.berne@apak.se

Anders Bohlin

Anders Bohlin

Försäljningschef

Telefon: 031-721 22 23
anders.bohlin@apak.se

Säljare


Anders Bohlin

Anders Bohlin

Försäljningschef

Telefon: 031-721 22 23
anders.bohlin@apak.se

Paolo

Paolo Gelpi

Key Account Manager

Telefon: 031-721 22 48
paolo.gelpi@apak.se

Stephan lohmander

Kristoffer Idestål

Innesäljare

Telefon: 031-721 22 09
kristoffer.idestal@apak.se

Stephan lohmander

Stephan Lohmander

Innesäljare

Telefon: 031-721 22 31
stephan.lohmander@apak.se

Erik T

Erik Thalin

Säljanalytiker

Telefon: 031-721 22 34
erik.thalin@apak.se

Ingen bild

Linda Dahlberg

Säljare

Telefon: 031 721 22 17
linda.dahlberg@apak.se

Ingen bild

Patrik Hansen

Key Account Manager

Telefon: 031 721 22 24
patrik.hansen@apak.se

Linda Jansson

Linda Jansson

Kundkoordinator

Telefon: 031-721 22 46
linda.jansson@apak.se

Margaretha N

Margaretha Noole

Säljare

Telefon: 031-721 22 04
margaretha.noole@apak.se

Daniel Wedin

Key Account Manager

Telefon: 0709-65 50 01
daniel.wedin@apak.se

Erik T

Dennis Edberg

Säljare

Telefon: 0724 02 67 89
dennis.edberg@apak.se

Stephan lohmander

Marcus Helin

Innesäljare

Telefon: 031-721 22 10
marcus.helin@apak.se

Magnus S

Jonas Lindgren

Säljare

Telefon: 0709 65 50 18
jonas.lindgren@apak.se

Magnus S

Magnus Sidling

Global Account Manager

Telefon: 031-721 22 02
magnus.sidling@apak.se

Karin F

Karin Friberg

Säljare

Telefon: 031-721 22 05
karin.friberg@apak.se

Magnus S

Joacim Härdig

Säljare

Telefon: 031-721 22 26
joacim.hardig@apak.se

Erik T

Fredrik Lindqvist

Key Account Manager

Telefon: 031-721 22 37
fredrik.lindqvist@apak.se

Johan S

John Skårvik

Säljare

Telefon: 031-721 22 22
john.skarvik@apak.se

Support


Anette

Anette Rinne

Support Ansvarig

Telefon: 031-721 22 03
anette.rinne@apak.se

Nina Jacobsson

Nina Jacobsson

Support

Telefon: 031 721 22 64
nina.jacobsson@apak.se

Niklas

Nicklas Berglind

Support

Telefon: 031-721 22 06
nicklas.berglind@apak.se

Stina Svensson

Support

Telefon: 031-721 22 08
stina.svensson@apak.se

Jessica B

Jessica Bohlin

KAM Support

Telefon: 031-721 22 32
jessica.bohlin@apak.se

Annika H

Annika Uttgren

KAM Support

Telefon: 031-721 22 33
annika.uttgren@apak.se

personalbild

Emma Friberg

Support

Telefon: 031-721 22 15
emma.friberg@apak.se

Zandra

Zandra Vuoppola

KAM Support

Telefon: 031-721 22 35
zandra.vuoppola@apak.se

Inköpare


Stefan

Stefan Johansson

Inköpschef

Telefon: 031-721 22 18
stefan.johansson@apak.se

Christian J

Christian Johansson

Inköpare

Telefon: 031-721 22 30
christian.johansson@apak.se

Ola O

Ola Odéhn

Inköpare

Telefon: 031-721 22 13
ola.odehn@apak.se

Jan-Inge T

Pier Bendén

CAD

Telefon: 031-721 22 63
pier.benden@apak.se

Zandra

Linda Johansson

Inköpare

Telefon: 031-721 22 50
linda.johansson@apak.se

personalbild

Therese Börjesson

Inköpare

Telefon: 031-721 22 79
therese.borjesson@apak.se

Ola K

Ola Kjellin

Inköpare

Telefon: 031-721 22 58
ola.kjellin@apak.se

personalbild

Jens Halling

Inköpare

Telefon: 031-721 22 38
jens.halling@apak.se

Zandra

Jesper Nilsson

Inköpare

Telefon: 031-721 22 07
jesper.nilsson@apak.se

Marknad


Peter B

Peter Borgelöv

Webmaster

Telefon: 031-721 22 16
peter.borgelov@apak.se

Ekonomi


Fredrik Berne

Fredrik Berne

Chief Financial Officer

Telefon: 031-721 22 51
fredrik.berne@apak.se

Fredrik Berne

Daniel Hellgren

Ekonomi

Telefon: 031-721 22 80
daniel.hellgren@apak.se

Stina

Sarah Björk

Ekonomi

Telefon: –
sarah.bjork@apak.se

Cristina S

Cristina Salmerón

Redovisningsansvarig

Telefon: 031-721 22 52
cristina.salmeron@apak.se

Fredrik Berne

Nina Esmann

HR Chef

Telefon: 031-721 22 72
nina.esmann@apak.se

Theresia Fröberg

Theresia Fröberg

Ekonomi

Telefon: 031-721 22 53
theresia.froberg@apak.se

IT


Zandra

Magnus Dellborg

IT Chef

Telefon: 031-721 22 56
magnus.dellborg@apak.se

Jonas J

Jonas Jonsson

Systemspecialist

Telefon: 031-721 22 39
jonas.jonsson@apak.se

Zandra

Johan Rossander

IT Tekniker

Telefon: 031-721 22 36
johan.rossander@apak.se

Lager


Janne N

Petter Johansson

Lagerchef

Telefon: 031-721 22 75
petter.johansson@apak.se

Nehru I

Nehru Ibishi

Lagerarbetare

Telefon:
info@apak.se

Janne N

Janne Noll

Lagerarbetare

Telefon:
info@apak.se

Carl F

Carl Fredriksson

Lagerarbetare

Telefon: 031-721 22 11
carl.fredriksson@apak.se

Christoffer J

Christoffer Jansson

Teamledare

Telefon: 031-721 22 65
christoffer.jansson@apak.se

Mauricio P

Mauricio Ponce

Lagerarbetare

Telefon:
info@apak.se

Thomas G

Thomas Gustavsson

Lagerarbetare

Telefon:
thomas.gustavsson@apak.se

Niklas M

Anna Kihlgren

Lagerarbetare

Telefon: 031-721 22 67
anna.kihlgren@apak.se

Janne N

Jannike Hallonqvist

Lagerarbetare

Telefon: 031-721 22 61
jannike.hallonqvist@apak.se

Niklas M

Niklas Meyer

Lagerarbetare

Telefon:
info@apak.se

Lager Eskilstuna


Ingen bild

Jonas Andersson Maxe

Lagerarbetare

jonas.anderssonmaxe@apak.se

Ingen bild

Jonas Nyberg

Lagerarbetare

jonas.nyberg@apak.se

Ingen bild

Rickard Wennberg

Lagerarbetare

rickard.wennberg@apak.se

Reception


Zandra

Amanda Ackeskog

Receptionist

Telefon: 031-721 22 83
reception@apak.se

Elisabeth Y

Elisabeth Yap

Receptionist

elisabeth.yap@apak.se


HANDLA DIREKT FRÅN VÅR WEBBUTIK!

Klicka nedan så kommer du vidare till vår E-butik. Om du kom från E-butiken så har du den öppen i ett annat fönster och då kan du bara stänga detta fönster.